Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

2 Yaşındaki Çocuk İçin Bile Para Almışlar!

2 Yaşındaki Çocuk İçin Bile Para Almışlar!
10 views
21 Kasım 2019 - 21:36

Karamürsel Belediyesi tarafından hayata geçirilen sinemaya vatandaşlar çoluk çocuklarıyla birlikte gidiyor, vakit geçiriyor film izliyor. Karamürsel’deki bu sinemada vatandaşın tepkisini çeken bir uygulama var.

Karamürsel’de belediyenin hayata geçirdiği sinemaya gidenlerin tepkisini çeken bir durum var. Çocuklarını alıp sinemaya giden vatandaş, 2 yaşındaki çocuğundan bile öğrenci parası alınmasına tepki gösterdi. İşletme sorumlularının vatandaşın tepkisine rağmen, haklıymış gibi hareket etmeleri de çileden çıkartıyor.

Karamürsel Belediyesi’nin sinemada yaşanan ve 2 yaşındaki çocuktan bile para alınan bu olaya el atması ve çözüme ulaştırması gerekiyor. 2 yaşındaki çocuktan hangi mantıkla ve kuralla sinema parası alınıyor? Sinemaya giden aileden, parasını ödeyerek sinemaya girerken, 2 yaşındaki çocukları için bile ücret alınmış. Karamürsel Belediyesi madem böyle bir proje hayata geçirmiş, sinemayı işletenler tarafından yapılan bu yanlışa dur demelidir.

İŞTE VATANDAŞIN TEPKİSİ

 

Kerem IşıkCem Aknar ve 38 diğer kişi ile birlikte.

30 dk.

Belediyemiz bir hizmet sunmuş sinemamız var.bizde hizmet kesilmesin işletme zarar etmesin hemde çocuklarımızla vakit geçirelim diye gidenlerdeniz.Fakat 2 yasında çocuktan bile öğrenci parası alan ve bunu savunan bunun için haklıymış gibi davranan işletme sorumlularıyla olmaz.iki çocuğum var biri 5 biri 2 yasında her yere giden bir adamım büyüğüne her yerde ücret ödeyen fakat küçüğünden ücret alınmadığını bilen biriyim.yeter artık belediyeyi ve başkanı hep bu belediyede diğer çalışanlardan bir kısmı zor durumda bırakıyor.Huzurun kentinde huzurumuzu kacırmayın.beni tanıyan herkes bilir 15 lira 20 liraya takılcak adam değilim ama aptal değiliz.ben ses çıkarırım ama çıkarmayanlar bir daha gitmeme seçeceğini uyguluyorlar.Ben bu durumdan şikayetçiyim ve bu durum çözülene kadar susmayacağım.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR