Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Ak Parti Gölcük’te İstişare Yaptı

Ak Parti Gölcük’te İstişare Yaptı
9 views
17 Kasım 2019 - 15:30

AK Parti Gölcük Teşkilatının İlçe İstişare Kurulu toplantısı gerçekleşti. Gölcük Çamlıca Kafe’de düzenlenen toplantıya partinin ilçedeki tüm yönetim kademelerinden isimler ile istişare kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıya; AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Halit Çokan, il yöneticisi Samet Taşdelen, Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Nihat Abiş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Saime Yelken, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tarık Karayel, eski ilçe başkanlarından Mevlüt Demir ve İdris Alp, Gölcük Belediyesi eski Başkanı Zekeriya Savaş ile partililer hazır bulundu.

ZOR BİR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ

Ak Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, “AK Parti olarak biz gücünü milletten alan büyük bir aileyiz. Milletimizden hiç kopmadık. Vatandaşlarımızın derdi ile dertleniyoruz. Bizde bir seçim bitiyor, ertesi gün bir diğer seçim başlıyor. Zor bir dönemden geçiyoruz. 3 yanımız deniz, 4 yanımız düşmanla kaplı bir coğrafyadayız. Cumhurbaşkanımız yedi düvele karşı mücadele veriyor. Milletiyle birlikte yürüyüp dik bir duruş sergiliyor” dedi.

YARIN SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Türkiye’nin içeride ve dışarıda büyük bir mücadele içinde olduğunu söyledi. 31 Mart seçimlerini teşkilatın gayretleri ile kazandıklarını söyleyen Sezer, “AK Parti bayrağını Gölcük’te dalgalandırmaya devam ettik. Bizler hep yarın seçim olacakmış gibi çalışıyoruz. Bu gayretimiz Cumhurbaşkanımıza verilmiş en büyük destektir. Bu desteği daha da artıracağız” açıklamasında bulundu.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük’te konuşmanın kendisi için zor olduğunu söyledi. Birlik ve beraberlik içinde, kardeşlik anlayışı ile yaşamayı Gölcük’te başardıklarını belirten Ellibeş, “Bunun sonucunda siyasi olarak meyvelerini topladık. Bu bayrak Gölcük burçlarında bundan sonra da dalgalanmaya devam edecek” dedi.

PARTİYE KIRGIN, KÜSKÜN OLANLAR VAR

Parti içindeki sıkıntılar hakkında da konuşan Ellibeş, şöyle konuştu: “Partimizde çeşitli nedenlerle kırılan, küskün olan kardeşlerimiz maalesef var. Bunu asgariye indirmek ülke menfaatinedir. Fitneyi, fesadı aramızdan atıyoruz, teşkilatın her kademesiyle görüşüyoruz. Bu teşkilatların var olan gücünün üzerine örtülmüş toz bulutunun üfleyerek heyecanlı bir dinamik yapıya kavuşmasının sağlamasının gayreti içindeyiz.”

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR