DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Ak Parti’de YILDIRIM İddia!

Son Güncelleme :

13 Kasım 2018 - 8:26

/ kez okundu.
Ak Parti’de YILDIRIM İddia!

İki dönem üst üste meclis dışındaki D(Y)P’den aday olan ve tek başına iktidar olan Ak Parti’ye karşı seçimi kazanarak Karamürsel Belediye Başkanı olan İsmail Yıldırım, sonrasında partisinden istifa ederek Ak Parti’ye katıldı. 30 Mart 2019 yerel seçimleri öncesinde Ak Parti içerisinde Yıldırım’ın aday gösterilmemesi, yerine Fevzi Utaş’ın aday gösterilmesi yönünde çalışma yapanların olduğu iddia ediliyor.

Karamürsel’de kendisine destek veren büyük bir potansiyel güce sahip olan İsmail Yıkdırım, bunu Ak Parti’ye karşı iki dönem üst üste seçim kazanarak göstermişti. Kulislerde konuşulanlara göre; Ak Parti’de İsmail Yıldırım’ın aday gösterilememesi için çalışma yürütülüyor. Bu noktada Fevzi Utaş ismi gündeme getiriliyor.

Ak Parti’nin İsmail Yıldırım’ın aday gösterilmemesi halinde Karamürsel’de büyük sıkıntı yaşayabileceği Karamürsel’de konuşuluyor. 30 Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın karizması ve gücüne ek olarak adayların da üstüne oy koyacak isimilerden oluşması gerektiği gerçeği dillendirilirken, Ak Parti Karamürsel’de seçimi riske atar mı? Hep birlikte göreceğiz.

Karamürsel’de önemli noktalarda konuşulan iddiaya göre ise; İsmail Yıldırım her şartta seçimlerde aday olur deniliyor. 

YORUM ALANI