DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

AK Parti’den Yeni Mahalle’de gövde gösterisi

Son Güncelleme :

13 Kasım 2018 - 7:26

/ kez okundu.
AK Parti’den Yeni Mahalle’de gövde gösterisi

 

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı tarafından Yeni Mahalle Hülya Sokak’ta vatandaşlarla buluşma düzenledi. İlçe Başkanı Hasan Ayaz ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, meclis üyeleri ve partililer katıldı. Adeta gelin gibi süslenen Yeni Mahalle, ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan’ sloganlarıyla alan inledi. Büyük coşkunun olduğu programda havai fişek gösterisi geceye renk kattı

AYAĞIMIZDAN PRANGALARIMIZI SÖKECEĞİZ
AK Parti Kocaeli Miletvekili Mehmet Akif Yılmaz, “Bizim siyasetimiz birlik siyasetidir. Biz birlikte Türkiye’yiz, kardeşiz, biriz, beraberiz, birlikte Türkiye’yiz. Hiç kimseyi ötekileştirmeyiz, inancına karışmayız. Çünkü AK Parti milletin partisidir. 16 yılda çok büyük adımlar attık. Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve milletimizin heyecanını bilmiyorlar. Mücadele, kararlılık ve sabırla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Yıllarımızı koalisyon hükümetleri ile geçirdik. Gençlerimiz bu ülke uğruna çok bedel ödedi. Hiçbir şey bizi yolumuzdan döndüremez. Ülke olarak prangalarımızı milletin iradesiyle ayağımızdan sökeceğiz” dedi.

İNADINA RECEP TAYYİP ERDOĞAN
Buluşmada konuşan Belediye Başkanı Nevzat Doğan ise, “Türkiye tüm mazlumların umut beslediği yerdir. Bu ülke bugünlere kolay gelmedi, kazanımlarımızı kolay elde etmedik. Onlar laf yapar, AK Parti icraat yapar. Hepimiz bu ülkenin evladıyız. Çocuklarımız daha güzel yarınlarda yaşasın diye mücadele ediyoruz. Çocuklarımızın geleceği, istikrarımız, bayrağımız, vatanımız için, batının inadına, emperyalist Amerika’nın inadına Recep Tayyip Erdoğan, inadına AK Parti diyeceğiz. Türkiye düşmanlarının inadına omuz omuza mücadele edeceğiz, 24 Haziran’da yine mührü Recep Tayyip Edoğan’a, AK Parti’ye vuracağız” dedi.

24 HAZİRAN’DA OSMANLI TOKADI VURACAĞIZ
AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz da, “Yeni Mahalle’de çok büyük coşku var. 24 Haziran’da sandıkları patlatacağız. Zafer sancağını dalgalandırmaya hazır mıyız? Erdem, irade ve cesaretle Türkiye’yi şahlandıracağız. Bizim milletimizi 2023, 2053, 2071 vizyonuyla buluşturmak gibi hedeflerimiz var. Biz yıkmanın değil, ülkemizi yeni eserler kazandırmanın peşindeyiz” dedi. Vatandaşlara, “24 Haziran’da, bunlara bir Osmanlı tokadı vurmaya var mısınız?” diyen ve “evet” karşılığını alan Başkan Hasan Ayaz, “Bunlara büyük bir ders verelim” dedi.

YORUM ALANI