Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Başkan Fatma Kaplan Hürriyet’ten Açıklama

Başkan Fatma Kaplan Hürriyet’ten Açıklama
94 views
03 Mayıs 2021 - 14:13

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in korona test sonucu pozitif çıkmış, hastanede tedavi altına alınmıştı. Hürriyet’in hastanedeki tedavi süreci sona erdi ve tedavi süreci evinde devam edecek.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in tedavisine evinde devam edilecek. Eşi ve çocuğunun da test sonucunun pozitif çıkması nedeniyle ailesiyle birlikte evlerinde karantinada olacaklar.

Hürriyet’ten açıklama

Başkan Hürriyet, son durumuyla ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamasında ‘Covid-19 tedavime bugünden itibaren evimde devam edilecek. Virüsün akciğerlere inmesi, kandaki enfeksiyon ve ateş nedeniyle 1 haftalık yoğun ilaç tedavisi sonucu şu anda daha iyiyim. Bu süreçte benim ve tüm Covid-19 hastalarının tedavisinde canla başla çalışan doktorlarımıza, hemşire ve sağlık çalışanlarımıza, bu kötü günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.’ İfadelerini kullandı.

 

Geçtiğimiz günlerde yakalandığım ve hastanede tedavisini gördüğüm Covid-19 tedavime bugünden itibaren evimde devam edilecek. Virüsün akciğerlere inmesi, kandaki enfeksiyon ve ateş nedeniyle 1 haftalık yoğun ilaç tedavisi sonucu şu anda daha iyiyim.
Eşim ve 11 yaşındaki oğlumun da covid testi pozitif çıkması nedeniyle ailemle birlikte Cuma gününe kadar evimizde karantinada olacağız.
Bu süreçte benim ve tüm Covid-19 hastalarının tedavisinde canla başla çalışan doktorlarımıza, hemşire ve sağlık çalışanlarımıza, bu kötü günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
İyi ki varsınız.❤❤
Rabbim bütün hastalara tez zamanda şifa versin inşallah 🙏🙏
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Morlimon  Mor limon  Morlimontr