DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Başkan Söğüt Körfez Zabıtasıyla buluştu

Son Güncelleme :

07 Eylül 2022 - 10:04

/ kez okundu.
Başkan Söğüt Körfez Zabıtasıyla buluştu

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Zabıta Haftası sebebiyle belediyede görev yapan zabıta personeliyle bir araya geldi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 196. Yılı ve Zabıta Haftası sebebiyle belediyede görev yapan zabıta personeliyle bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Faruk Denli, Koordinatör Cengiz Öztürk ve Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya’nın da katıldığı ziyarette zabıta personeli ile sohbet eden Başkan Söğüt, tek tek tebrik etti.

FEDAKÂRLIK VE ÖZVERİ

Ziyarette konuşan Başkan Şener Söğüt, “Zabıta Teşkilatımızın 196. kuruluş yıldönümünde bir aradayız. Zabıta Teşkilatı; belediyelerin iç güvelik birimi, tabiri caizse kolluk birimidir. Her birimimizin zorlukları var ama sizlerin zorlu çalışma hayatının yanında hem özveri hem de fedakârlık gerektiren bir görevi var.  

OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ
Her zaman birlikte ve omuz omuza çalıştığımız zabıta personelimize, göstermiş olduğunuz başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor kolaylıklar diliyorum. Tüm zabıtalarımızın zabıta haftasını ve zabıta teşkilatının 196. ‘ıncı kuruluş yıldönümünü tekrar kutluyor, görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

YORUM ALANI