Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Çayırova’da Milyonluk Projeler Çürümeye Terkedilmiş!

Çayırova’da Milyonluk Projeler Çürümeye Terkedilmiş!
168 views
22 Eylül 2020 - 0:16

Çayırova Belediye bütçesinden 100 milyon TL ile Şevki Demirci Başkanlığı döneminde 2016 yılının sonunda başlanan ve 2019 yılında tamamlanan 2019 yerel seçimlerinde 2 kez açılışı yapılan Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ve Kent Park projesi Yeni Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin projeyi önemsememesi sebebiyle çürümeye terk edildi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi , Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek , Yönetim kurulu ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Halis Koç ve Belediye meclis üyeleri Sosyal Medya üzerinden çektikleri canlı yayın ile Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ve Kent Park projesinin son durumunu halka anlattı.

 

Kocaeli’nin, Çayırova ilçesinde bulunan değeri 300 milyar TL’yi bulan  Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ve Kent Park projesinin son durumu içler acısı. Tıpkı Uçak Park projesi gibi çürümeye terk edilmiş durumda. İnşaatı ve çevre düzenlenmesi tamamlanmış olan projenin neden boş bırakılıp çürümeye terk edildiği, kiraya verilmediği merak konusu. Tamamlanmış projenin içinde , madde bağımlılarının ve alkoliklerin yuvalandığı içinin tahrip edildiği , insan dışkılarının , çöplerin bırakıldığı , belediye tarafından herhangi bir güvenlik önleminin alınmadığı dükkanlardan birinin daha önceden yakıldığı  milletin parasının nasıl çürümeye terk edildiği dikkatlerden kaçmadı.

 

İŞTE ŞOK GÖRÜNTÜLER; TIKLA İZLE

 

Çayırova belediyesi gülen şehir projelerinden necmettin Erbakan kültür merkezi ve kent park projelerinin bugünki muhteşem hali ile ilgili görüntüler

Gepostet von Cihan Soyluçiçek am Montag, 21. September 2020

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI