DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Ceyhan soruları yanıtladı

Son Güncelleme :

12 Kasım 2018 - 11:55

/ kez okundu.
Ceyhan soruları yanıtladı

AK Parti İzmit İlçe SKM’nin düzenlediği programlar kapsamında kurucu gençlik kolları başkanı ve önceki dönem il başkanı Şemsettin Ceyhan teravih namazı sonrası AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları’nın Tavşantepe Mahallesi’nde düzenlediği ‘Genç Kürsü’ programında gençlerle buluştu. Programa Ceyhan’ın yanı sıra AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve gençler katıldı. Programda Ceyhan, gençlerin sorularını yanıtladı.

CUMHURBAŞKANIMIZ KADAR ÇALIŞMALIYIZ
Gençlere siyasi tecrübesiyle bilgilerini aktaran Ceyhan, “24 Haziran’da yepyeni bir sayfa açmaya ve geleceğe güvenle yürümeye hazırız. Genç kardeşlerimizle birlikte söz veriyoruz 24 Haziran’a kadar her birimiz en az Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan kadar çalışacağız. Cumhurbaşkanımız sizlere güveniyor. Gençler artık ülke siyasetinde aktif rol alıyor. Anında bilgiye ulaşıyor, doğruya da yanlışa da karar verebiliyor. Türkiye gençleri özellikle Kocaeli Gençliği bilinçli artık’’ ifadelerine yer verdi.

GENÇLERE GÜVENİYORUZ
Her seçimde Cumhurbaşkanımız ve partimiz galibiyet aldı. Bu seçimi de galibiyetle tamamlayacağız. Seçimde bir oy bile önemlidir. Sakın bir oy önemli değil demeyin. Kocaeli Gençliği olarak Cumhurbaşkanımıza destek olacağız. İzmit’e, özellikle Tavşantepe gençlerine güveniyoruz’’ diyerek sözlerini tamamladı. Konuşmasının ardından Ceyhan gençlerin sorularını yanıtladı.

GEMİLER PARA ÖDEYECEK
Kanal istanbul yaptıktan sonra ülkeler arasındaki zorluklar ne olur? Sorusunu yanıtlayan Ceyhan, “2001 den 2013 e kadar ekonomik anlamda gelişmeler oldu. 23 milyar dolarlık maaşı ödedik, 2013 yılına gelerek gelişme kat ettik. Türkiye şahlanacakken 15 Temmuz’u yaşadık. Kanal istanbul, Süveyş kanalından daha stratejiktir. Boğazlarımızdan gemiler geçiyor. Kanal istanbul ile her geçen gemi para ödeyecek. Kanal İstanbul açıldıktan sonra durumu hep beraber izleyeceğiz’’ dedi.

YORUM ALANI