Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

CHP’li Gençlerden Büyükakın’a; ‘CHP’yi Dizayn Ettirmeyeceğiz’

CHP’li Gençlerden Büyükakın’a; ‘CHP’yi Dizayn Ettirmeyeceğiz’
9 views
24 Şubat 2020 - 20:07

CHP Kocaeli Gençlik Örgütleri İl Başkanı Emre Andız ve yönetim kurulu üyeleri Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen ve ismi Erol Köse olarak değiştirilen eski Çetin Emeç Köprüsü’nün üstüne çıkarak ilginç bir eyleme imza attılar. “Erol Köse Efsane Başkanımızdır ama burası Çetin Emeç üst geçididir” yazılı pankartı köprünün üzerine astı.

CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, köprüdeki eyleme ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a CHP’yi dizayn ettirmeyeceğiz.

Türkiye’ye mal olmuş basın şehidimiz Çetin Emeç’in adının Üst geçitten kaldırılmasını Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Örgütleri olarak kabul etmediğimizi tüm kamuoyuna ilan ediyoruz .

AKP’li yerel yöneticilerin adeta şark kurnazlığı yaparak yenilenen üst geçide Eski Belediye Başkanımız,Değerli Parti Büyüğümüz Erol Köse’nin yapmış olduğu açıklamaya rağmen hatalarında ısrar etmelerini içlerinde besledikleri ve yıllardır sürdürdükleri iktidarlarında Basına ve Basın emekçilerine karşı sergiledikleri baskı ve sansür’ün sonucu olarak görmekteyiz.

Yapılan bu hatanın acilen düzeltilmesini ve Çetin Emeç’in isminin tekrar üst geçide verilmesini kent vicdanı olarak talep ediyoruz.
Kocaeli Büyükşehir belediye başkanı TAHİR BÜYÜKAKIN CHP yi karıştırmaya çalışacağına vaktini Kocaeli’ye hizmete adasın. Büyükakın’ın CHP yi dizayn etmesine izin vermeyeceğiz.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR