DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Darıca Farabi Hastanesi’ne bir ödül daha

Son Güncelleme :

25 Mayıs 2022 - 16:28

/ kez okundu.
Darıca Farabi Hastanesi’ne bir ödül daha
Kocaeli Batı Yakası; Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova ilçelerinde Anibal Gazete’nin bu yıl 10. kez düzenlediği ”82. İl Marka Şehir Gebze Vefa ve Başarı Ödülleri” sağlık alanında Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi layık görüldü.
Yapılan halk oylamasında büyük bir farkla bu ödülü kazanan Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bu açından da büyük takdir topladı. Bu anlamlı ödülü yakın zamanda kaybettiğimiz ve herkesi derin bir üzüntüye boğan merhum Uz.Dr. Mehmet Karakum anısına kabul edildi. Ödül törenine merhum Dr.Karakum’un ailesi ve hastane başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş katılım sağladılar.
Başhekim Güneş ” İlk olarak böylesine güzel bir organizasyonu düzenleyen Anibal Gazete ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Daha sonra bu ödüle bizleri layık gören değerli halkımıza müteşekkiriz. Bu pandemi süresince gecesini gündüzüne katan ve büyük bir özveri ile çalışıp kendini hastaları iyileştirmeye adayan hastane personellerimiz adına bu ödülü alıyorum. Bu ödül ayrıca merhum sağlık şehidimiz Dr.Mehmet Karakum adına da verildi. Bu şekilde verilmesi bizleri ayrıca onore etti. Başta hekimlerimiz Dr.Mehmet Karakum ve Dr.Kenan Alioğlu olmak üzere tüm sağlık şehitlerimize Allah’tan rahmet , yakınlarına sabırlar dileriz” ifadelerini kullandı.

YORUM ALANI