DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Doğan’dan Ak Partili gençlere ziyaret

Son Güncelleme :

11 Nisan 2018 - 10:50

/ kez okundu.
Doğan’dan Ak Partili gençlere ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkan Emre Kahraman ve yönetimini ziyaret ederek, yeni dönem ve çalışmalarında başarılar diledi.

İl yönetiminin tam kadro olarak bulunduğu ziyarette Başkan Doğan, gençlerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Doğan’ın bilgi ve tecrübelerini paylaştığı ziyarette Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman da çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyarette gençlerin önemine vurgu yapan Başkan Doğan ” siz gençlerimiz ülkemizin en büyük zenginliğisiniz. Biz vatanı, bayrağı, ezanları söz konusu olduğunda gözünü kırpmadan canını siper eden bir gençliğe sahibiz. Sizlerin sahip olduğunuz bu değerin bilinciyle hareket ediyoruz.

HER ZAMAN YANINIZDAYIM

Genelde Cumhurbaşkanımız, yerelde ise bizler gençlerimiz için önemli yatırımları yapıyoruz. Gençlerimizin de ülkemizin yönetiminde yer alması için seçilme yaşını önce 25’e, şimdi ise 18’e indirerek sizlere ne kadar güvendiğini gösteren bir liderimiz var. Demokrasinin vazgeçilmez unsuru siyasi partilerdir ve demokratik ülkelerde her şey siyaset üzerinden yönetilir. Sizleri de siyasetle uğraştığınız için tebrik ediyorum. Siyasetle uğraşan gençlik ne kadar çok olursa, ne kadar donanımlı olursa, siyasette o derece kaliteli olur, ülke de o derece kazanmış olur. Kocaeli gençlerimizin etkisini ve gücünü her zaman her yerde gösteriyorsunuz. Kongrelerde ve mitinglerde adınızdan söz ettiriyorsunuz, sizinle gurur duruyoruz. Gerek Belediye Başkanı olarak, gerekse partimizin kurucuları arasında yer alan bir abiniz olarak her zaman yanınızdayım” dedi.

HER ZAMAN ÖNEMSİYORUZ

Gençlerden gelen her türlü fikri ve öneriyi önemle dikkate aldıklarını ve değerlendirdiklerini de belirten Doğan ” genç dostu şehir ve belediye olarak gençlik çalışmaları her zaman önceliğimiz olmuştur. Biz, gençlerimize yapılan yatırımı geleceğe yapılan yatırım olarak gördük ve görmeye de devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

ÖRNEK ALDIĞIMIZ BİR BÜYÜĞÜMÜZSÜNÜZ

Ak Parti İl gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman’da Başkan Doğan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek ” gerek siyasi tecrübenizle, gerekse belediye başkanlığınızla örnek aldığımız bir büyüğümüz, abimizsiniz. İzmit’te yaptığınız örnek çalışmalarla şehrimizi ülkemizde ve dünyada gururla temsil ediyorsunuz. Biz, gençlere verdiğiniz önemi de hepimiz çok iyi biliyoruz. Bize her zaman inandığınız, güvendiğiniz ve desteklediğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

YORUM ALANI