DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Doğan’ın Bisiklet Projesi Türkiye’ye Örnek Oldu

Son Güncelleme :

10 Kasım 2018 - 13:58

/ kez okundu.
Doğan’ın Bisiklet Projesi Türkiye’ye Örnek Oldu

Alikahya Kapalı Pazar alanında yapılan bisiklet dağıtım töreninde Şehit Alper Al  Ortaokulu, Alikahya Fatih Ortaokulu ve Alikahya Fatih  İmam Hatip Ortaokulu’ndan 304 öğrenciye bisikletleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan tarafından teslim edildi. Öğrencilerin büyük sevinç yaşadıkları bisiklet dağıtım törenine Başkan Doğan’ın yanı sıra belediye meclis üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmenşen, okul müdürleri, Ak Parti yöneticiler, muhtarlar ile vatandaşlar katıldı.

 

BÜTÜN ÇOCUKLAR DEĞERLİ

 

Bisiklet dağıtımında konuşan Başkan Doğan “ Alikahya’ya çok güzel hizmetler yaptık. Okullarımız, camilerimiz, parklarımız daha güzel olsun diye uğraştık. En büyük kapalı pazarlardan birini bu bölgemize yaptık. Tabi ki bunları yaparken geleceğimiz olan çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirmek bizim  her zaman önceliğimiz oldu. Bütün çocukları kendi çocuğumuz gibi görüyoruz. Çocuklarımızın hepsi bizim en kıymetlilerimiz. Bugün çocuklarımıza ücretsiz olarak dağıttığımız bu bisikletleri biz çocukluğumuzda hayal bile edemezdik.

 

BİSİKLETSİZ EV KALMAYACAK

 

 Belediye başkan adaylık projem de olan ve İzmit’ten ateşini yaktığımız bisiklet projemiz bütün Türkiye’ye örnek oldu. Artık yurdun dört bir yanında öğrencilere bisiklet dağıtılıyor. Sadece bu sene 10 bin öğrencimize bisiklet dağıtıyoruz. Şimdiye kadar dağıttığımız bisiklet sayısı 70 bini geçti. Sadece öğrencilere bisiklet vermekle kalmadık; öğretmenlerimize, muhtarlarımıza, imamlarımıza da bisiklet verdik. Hedefimiz İzmit’te bisiklet girmedik tek bir ev bırakmamaktır” şeklinde konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Akmenşen’de Türkiye’nin en şanslı öğrencilerinin İzmit’te olduğunu belirterek Başkan Doğan’a proje için teşekkür etti. Konuşmaların ardından öğrencilere bisikletleri teslim edildi.

YORUM ALANI