DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News
Tek Kocaeli

Düğün Fotoğrafında “Özel Fotoğraf Bahçesi” Modası

Son Güncelleme :

24 Mart 2018 - 14:29

/ kez okundu.
Düğün Fotoğrafında “Özel Fotoğraf Bahçesi” Modası

İDEV 2018 İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’nda özel bahçe konseptiyle dikkat çeken Fotomer Fotoğrafçılık gelin ve damatların tercihi oldu.

İDEV 2018 İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’nda Kocaeli’nin farklı bölgelerinde profesyonel çekim yapan fotoğraf firmaları dikkatleri üzerine çekti. Kandıra Kerpe kayalıkları, Cebeci kumsalı, Pembe Kayaları, Kartepe zirvelerinden Kocaeli’nin bir çok farklı mekanlarında unutulmaz düğün fotoğraflar çekiyor. Kocaelili fotoğrafçılar, evlenecek çiftlerin bu sezon kendilerine özel hazırlanmış fotoğraf platolarını tercih edileceğini belirtti.
Fotomer Düğün Fotoğrafçılığı İşletmecisi Orhan Akbaş, “İDEV Fuarındaki ziyaretçilerinin ilgisinden çok memnun kaldıklarını belirterek “Fuarda düğün fotoğrafçılığı hakkında bilgi almak isteyen gelin ve damatlarımıza sunduğumuz hizmetleri anlatma fırsatı buluyoruz. Kocaeli’ de evlenmek isteyen çiftlerimizin en güzel günlerini ölümsüzleştirmek ve ömür boyu hatıra kalacak anılar bırakmak için Sapanca kıyılarında yeni konsept fotoğraf platosu kuruyoruz.
TREND ÖZEL FOTOĞRAF PLATOLARI
Yurt dışında trend olan konsept çekimler, Türkiye’de de talep ediliyor. Gelinlerimizin farklı yerlerde çekilmek istedikleri bir çok dekoru tek bir bahçede toplayarak plato oluşturuyoruz. Vip Gelin ve damatlarımıza özel, içinde kayıklar, çiçekli gelin yolu, gelin salıncakları, bisikletler, gece çekimi, orman yolu, gelin geçitleri ve çiçekli taçlar olduğu size özel bir mekan hazırladık. Plato çekimleri için İDEV Fuarı’na gelen çiftlerimizden yoğun bir ilgi var. Sapanca’da üzerinde çalıştığımız “FOTOMER PLATO” adlı fotoğraf bahçemizi de tanıtma fırsatı bulduk” dedi.

YORUM ALANI