Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Fatma Kaplan Hürriyet’i Durdurmak İstiyorlar

Fatma Kaplan Hürriyet’i Durdurmak İstiyorlar
355 views
14 Ocak 2021 - 17:29
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet hakkında bir vatandaşın yapmış olduğu şikayete istinaden görevi kötüye kullanmaktan soruşturma açıldı. İçişleri Bakanlığı uygun görürse müfettiş gelerek Hürriyet’i denetleyecek.
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, yaşanan gelişme üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Hürriyet, tespit ettiğimiz usulsüzlüklerle ilgili iki kez üst üste bakanlıktan müfettiş istediklerini, her ikisinin de reddedildiğini belirterek, ama hakkımda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden müfettiş görevlendirildiğini belirtti.
HALBUKİ YOLSUZLUK DAHA KÖTÜ KOKAR!
Hürriyet açıklamasının devamında, ‘Çöp konteynerlerinin düzenli toplanmaması ve dezenfektasyonların yapılmaması iddiasıyla verilen dilekçe savcılık tarafından bakanlığa gönderiliyor, bakanlık da anında müfettiş görevlendiriyor, üstüne üstlük. “GÖREVİ KÖTÜYE KULLANMAKTAN” Demek ki çöp şikayeti yolsuzluklardan daha önemli😀 Halbuki yolsuzluk daha kötü kokar…! İnanılır gibi değil.’ İfadelerini kullandı.
ŞAKA GİBİ🤔🤔😊
Tespit ettiğimiz usulsüzlüklerle ilgili 2 KEZ ÜST ÜSTE bakanlıktan müfettiş istedik. Her ikisi de reddedildi ve müfettiş gönderilmedi.
Ama hakkımda anında Kocaeli Büyükşehirden müfettiş görevlendirildi.
Neden mi?
Çöp konteynerlerinin düzenli toplanmaması ve dezenfektasyonların yapılmaması iddiasıyla verilen dilekçe savcılık tarafından bakanlığa gönderiliyor, bakanlık da anında müfettiş görevlendiriyor, üstüne üstlük
“GÖREVİ KÖTÜYE KULLANMAKTAN”
Demek ki çöp şikayeti yolsuzluklardan daha önemli😀
Halbuki yolsuzluk daha kötü kokar…!
İnanılır gibi değil.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI