DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Gölcük Halıdere’de Hak Sahipleri Tapularına Kavuştu

Son Güncelleme :

23 Mart 2022 - 20:02

/ kez okundu.
Gölcük Halıdere’de Hak Sahipleri Tapularına Kavuştu

Gölcük Belediyesi tarafından Halıdere Yalı Mahallesi ve Körfez Mahallesi’ndeki 890 dönüm alanda imar uygulaması tamamlanan 722 tapu senedi, düzenlenen törenle hak sahiplerine teslim edildi.

Gölcük Belediyesi; Halıdere Yalı Mahallesi ve Körfez Mahallesi’nde yapılan imar uygulamalarıyla ile hemşehrilerinin tapu sorununu çözüme kavuşturdu. 890 dönüm alanı kapsayan ve tapu alanı 840 bin 956m² olan 579 adet taşınmaz üzerinde tamamlanan imar uygulama işlemine sonrasında tapu tescil işlemleri tamamlanan taşınmazlara ait 722 adet tapu senedi, düzenlenen törenle maliklere teslim edildi. Gölcük Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen törende hak sahipleri tapularını teslim aldılar.

“HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN HAYIRLI, UĞURLU OLMASINI DİLİYORUM”

Tapu teslim törenine Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve taşınmazları bulunan hak sahipleri katıldı. Tapu teslim töreninde konuşan Başkan Sezer, “İlçemiz ve Halıdere’nin gelişimi için önemli olan imar uygulamasında emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Halıdere Yalı ve Körfez Mahallelerimizde taşınmazları bulunan kıymetli hemşehrilerimiz için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İHSANİYE VE SARAYLI’DA TAMAMLANAN VE DEVAM EDEN İMAR UYGULAMALARI

Gölcük Belediyesi imar çalışmaları kapsamında yakın zaman içinde, İhsaniye Merkez Mahallesi’nde 45 bin m2 düzenleme alanı içinde, 17 adet taşınmazı kapsayan imar uygulaması tamamlanarak 26 adet tapu teslimi yapıldı. Yine; Saraylı Mahallesi’nde, 19 bin m2 düzenleme alanı içinde, 12 adet taşınmazı kapsayan imar uygulamasını tamamlanarak 10 adet tapuyu hak sahiplerine teslim edildi. Saraylı Mahallesi’nde 32 bin m2 düzenleme alanın içinde imar uygulaması işlemi ise devam ediyor.

YORUM ALANI