DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Hürriyet, Her Zaman Emekçinin Yanında Oldu

Son Güncelleme :

19 Mayıs 2019 - 2:06

/ kez okundu.
Hürriyet, Her Zaman Emekçinin Yanında Oldu

Kocaeli KESK Şubeler Platformu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette BES Genel Merkez yöneticileri Özlem Yılmaz Yaser ve Şenol Yüksel, Tüm Bel Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal Karakuş, Eğitim Sen Şube Başkanı Hicran Turan, BES Şube Başkanı Gülizar Ateş, BES Şube Sekreterleri Yeliz Yılmaz Karstarlı ve Kamil Yüce, Yapı-Yol Sen Şube Başkanı Ethem Kartal, Yapı-Yol Sen Şube Sekreteri Ali Karaman, Yapı-Yol Sen ile SES Şube Başkanı Gökhan Bektaş yer aldılar.

MUTLU OLDUK

Tüm Bel Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal Karakuş  ziyarette yaptığı açıklamada “gerek hukukçu, gerek siyasi, gerek milletvekili kimliğiyle her zaman emekçinin yanında olmuş, emek sorunlarıyla en yakından ilgilenmiş, sendikalara kuvvetli bir istişaresi olan İzmit Belediye Başkanımıza, hem mutluluğumuzu ifade etmek,  hem de  başarılar dilemek için ziyaret ettik.  Emek sorunlarıyla ilgili tüm mücadelemizi bundan sonra da kendisiyle değerlendirip, çözüm içim çalışacağız” dedi.

EMEK ÇOK ÖNEMLİ

Ziyaret ve  güzel dilekleri için konuklarına teşekkür eden Başkan Hürriyet de “emeğin hak ettiği değeri bulması adına yapılan her çalışma ve bu anlamda ortaya koyulan dayanışma çok kıymetlidir. Emeklerin her zaman hak etiği değeri, layığını bulmasını umut ediyorum.  Çünkü yapılan çalışmalar çok değerli.  Kent adına tüm sendikacı arkadaşlara yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Kocaeli KESK Şubeler Platformu, ziyarette çiçek yerine İzmit Belediye Başkanının adına masraflarını üstlendikleri işkence gören sokak kedisi Opak için hazırlanan plaketi hediye ettiler.

YORUM ALANI