DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

İlçe protokolünden emniyete kutlama ziyareti

Son Güncelleme :

11 Nisan 2018 - 10:01

/ kez okundu.
İlçe protokolünden emniyete kutlama ziyareti

Polis Teşkilatı kuruluşunun 173. yıldönümü münasebetiyle Dilovası İlçe Protokolü İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Turan Güneş’e ziyarette bulundu.

Dilovası İlçe Emniyeti ziyaretine Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi, İlçe Jandarma Komutan Vekili Mehmet Hamallı, Kamu Kurum Müdürleri, Ak Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri İlhan Yıldırım ve Fazıl Korkmaz, AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca, Dilovası Emniyet Derneği Başkanı Lokman Kılıç ve mahalle muhtarları katıldı. Polis Teşkilatı kuruluşunun 173. yıldönümü münasebeti ile İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde 173. yıl pastası ilçe protokolü eşliğinde kesildi.

ŞEREFLİ MAZİSİYLE TOPLUMA GÜVEN VERİYOR

Emniyet Teşkilatımızın yasalar çerçevesinde kamu düzeninin korunması, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması gibi devletin asli görevlerini layıkıyla yerine getirdiğini belirten Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan; “Şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle, topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkla beraber en iyi şekilde devam ettireceğine inancımız tamdır. Bugün Polis Teşkilatımız 173 yaşındadır. Geçen bu sürede Polis teşkilatımız gittikçe güçlenmiş, bugün modern araç ve gereçlerle donatılmış, teknolojik alt yapıya sahip bir konuma gelmiş, modern bir polis teşkilatı konumundadır. Polis Teşkilatımızın kuruluş yıldönümü vesilesiyle şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ve şerefle emekli olmuş polislerimizi minnetle yad ediyor, halen büyük bir özveri ve hizmet aşkıyla çalışan polislerimize de zor görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

CANLARI PAHASINA MÜCADELE EDİYORLAR

Makamında ziyaret ettiği İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Turan Güneş ve teşkilat mensuplarının polis haftasını kutlayan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar; ” 173 yıldır görevini her şartta ve konumda devam ettiren ülkemizin ve milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması, birlik ve beraberliğimizin devamı için gece gündüz çalışan Emniyet Teşkilatı’nın bu gurur gününde onları içtenlikle kutluyorum. Her şeyimizi emanet ettiğimiz, görevi başında olan tüm emniyet mensubu kardeşlerimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sadece adi suçlarla değil ülkemizi parçalamak isteyen vatan hainleriyle de canları pahasına mücadele etmiş ve bu uğurda şehit veya gazi olmuş polislerimize minnettarız. Bu vesileyle ülkemizin birlik, beraberlik, huzur ve güveni için fedakârca görev yapan tüm polislerimizi bir kez daha tebrik ediyoruz. Şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyoruz.” dedi.

ÜLKE GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORLAR

Polis Teşkilatı’nın ülke güvenliğini sağlamak için gece gündüz demeden çalıştığını ifade eden Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut; “Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için görev yapan Emniyet Teşkilatı’nın tüm mensuplarının Polis Haftası’nı kutluyor, teşkilatın her kademesinde hizmet vermiş şehit polislerimizi rahmetle anıyorum. Ayrıca görevleri başındaki fedakâr polislerimizin ve bütün teşkilat mensuplarının çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

YORUM ALANI