Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

İsmet Çiğit’i Bombardımana Tuttu

İsmet Çiğit’i Bombardımana Tuttu
22 views
16 Şubat 2020 - 16:55

Kocaeli Kırım Tatarları Dernekleri Federasyon Başkanı İbrahim Aracı, düzenlenen kahvaltı etkinliğinde Gazeteci İsmet Çiğit’i yerden yere vurdu. 

Kendisini hedef alan İsmet Çiğit’e adeta ateş püsküren İbrahim Aracı gerçekleri kamuoyu ile paylaştı. Aracı, eski gazetesini almadığım için hırsını böyle gösteriyor dedi.

İSMET ÇİĞİT’E ŞOK SÖZLER

 

Şimdi ise size şahsımı hedef aldıkları açık olan bu haberlerin neden ortaya çıktığının altındaki gerçekleri anlatmak istiyorum. Yalan habercilerden Çiğit’in yalanları. Yazdığının aksine asla kendisi ile yemek yemedim. Bir çay içme vaktinden fazla bir arada olmadım, beni tanımaz. Rahmetli Saadettin Bey’i ve yine rahmetli babamı yani bugün hayatta olmayan insanları konu yapar. Çünkü utanmaz. Rahmetli Saadettin Bey, benim yanımda da yıllarca çalıştı. Ama ben asla Çiğit’ler ile bir arada yemek yemedim.  Babam asla Çiğit’leri muhatap almazdı. Çiğit’ler ile hiç işi olmazdı. Rahmetli Cevat Çetin’i sever, yazılarını okur hatta kesip biriktirirdi.

ESKİ GAZETESİNİ SATIN ALMADIĞIM İÇİN

Peki ne oldu da şimdi bu yalanlar ile saldırıyor. Çok basit. Eski gazetesini satın almayı reddettiğim için. Satmadan önceki reklam taleplerine girmeyeceğim bile. Ancak sonra istemeyerek de olsa başka bir gruba sattığını, sonra oradan da işten atıldığını kendisi her gün bol alkollü yazıları ile anlatıyor. Ve bu ruh hali ve içinde bulunduğu şartlar ile yine birilerine maşalık yapıyor. Diğer ortağına zaten laf etmeye bile değmez, kedinin bile yemediği ciğer misali. Memleketin başına bela örgütün maşası olduğu tescilli, hem de gaza getirmeye çalıştığı ana muhalefet partisi yetkililerin bile beyan ettiği bir hastalıklı kişilik. Kendisini geçmişte icraya verdiğim için de hırsını böyle gösteriyor.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR