Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

İYİ Partililer ‘İYİ Kİ VARLAR’ Dedi

İYİ Partililer ‘İYİ Kİ VARLAR’ Dedi
6 views
20 Kasım 2019 - 17:03

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl Gençlik Kolları Başkanı Tugay Östürk, Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel ve İl yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kartepe İlçe Gençlik Kolları tarafından 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolasıyla Ormanya girişinde düzenlenen etkinlikte çocuklarla bir araya geldi.

İYİLİK Hareketinin gençleri tarafından  düzenlenen, renkli görüntülere sahne olan etkinlikte çocuklar keyifli anlar yaşadı. İl Başkanı Şanbaz Yıldız çocuklarla özel olarak ilgilenerek onlara balon ve çikolata hediye etti. Çocuklar, ‘Hayalinizdeki meslek nedir?” sorusuna cevaplarını kağıda yazdıktan sonra panoya astı, palyaçoyla eğlenerek keyifli bir gün geçirdiler.

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, ”Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ”Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar.” sözüyle hareket etmeliyiz. Her çocuk din, dil, ırk gözetmeksizin doğduğu andan itibaren eşit haklara sahiptir. Çocuk, siyaset üstüdür ve öncelik çocuğun üstün yararıdır. Büyük Millet Meclisi’mizin açıldığı günü çocuklara armağan eden Ata’mızın çocuklara ve onların haklarına duyduğu saygıyı örnek almalı, çocukların işçi, gelin vb. olmak yerine geleceğimizin güvencesi çocuk olarak sağlıklı yaşam sürmeleri için elimizden geleni yapmalıyız. Çocuk istismarının son bulduğu daha adil, güvenli, temiz ve sağlıklı bir ülke ve Dünya bırakmak için gereken hassasiyeti göstermeliyiz.

Çocuklar, bizim geleceğimiz. İYİ Kİ varlar.” ifadelerinde bulundu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR