DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

İzmitliler dikkat! Belediye uyardı, bunu yapmayın!

Son Güncelleme :

04 Haziran 2024 - 22:18

/ kez okundu.
İzmitliler dikkat! Belediye uyardı, bunu yapmayın!
İzmit Belediyesi Cumhuriyet Bulvarı’nda meydana gelen moloz sorunuyla ilgili açıklama yaptı.
İzmit Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
Değerli İzmit Halkı,
Bilindiği üzere, İzmit Belediyesi olarak moloz atımı konusunda belirli kurallara ve prosedürlere sahibiz. Vatandaşlarımızın moloz çıkartmak istemeleri halinde 3180000 numaralı telefondan Belediyemize bilgi vermeleri gerekmektedir. Böylelikle ekiplerimiz gerekli işlemleri gerçekleştirebilmekte ve molozların kontrollu bir şekilde bertaraf edilmesi sağlanmaktadır.
Ancak, maalesef ki bazı vatandaşlarımız bu kurallara uymayarak, çevreye duyarsız bir şekilde moloz atmaktadırlar. Bu durum hem görüntü kirliliğine hem de vatandaşlarımızın günlük yaşantılarını olumsuz etkilemektedir.
İzmit Belediyesi olarak, çevre temizliği ve düzeni konusunda hassasiyetimiz oldukça yüksektir. Bu nedenle, kurallara uymadan moloz atan vatandaşlarımız hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılacağını bildirmek isteriz.
Tüm vatandaşlarımızdan, çevreye duyarlı davranmaları ve moloz atımı konusunda Belediyemizin belirlediği prosedürleri takip etmeleri rica olunur. Aksi takdirde, söz konusu sorumsuz davranışlara izin verilmeyecektir.
Saygılarımızla,
İzmit Belediyesi
HABER MERKEZİ

YORUM ALANI