DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

KEO Başkanı Alpay Hacıoğlu Ne Diyeceğini Bilemiyor

Son Güncelleme :

10 Nisan 2018 - 19:40

/ kez okundu.
KEO Başkanı Alpay Hacıoğlu Ne Diyeceğini Bilemiyor

Kocaeli Emlakçılar Odası Kongresi sonrasında yaşanan mezartaşı iddiası şok etkisi yarattı. KEO Başkanı cevap veremiyor. Aba altından sopa göndermeye çalışıyor.

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu’na bu mezartaşı nedir? Üzerinde yazan isimler nedir? İsimlerin karşısında yazan rakamlar nedir? Çık açıkla demiştik.

Kocaeli Emlakçılar Odası kongresi sonrasında yaşanan mezartaşı ve hediye iddiasını KEO’nun başkanı Hacıoğlu’na sormuş ve mezartaşı üzerinde yazılan emlakçı isimlerini, isimlerin karşısındaki rakamları izah et demiştik.

KEO Başkanı açıklama yapamadı. Aba altından sopa gösterme yolunu seçti. 1. Mezartaşı duvara dayanmış, 2. Mezartaşında emlakçı isimler var, 3. İsimlerin karşısında rakamlar var, 4. Emlak ofisinde Hacıoğlu, gazeteci ismin yanında rakamlar için ne dedi? 5. Hacıoğlu, aba altından sopayı kimin aracılığıyla kime gösterdi? 5. Mezartaşına ölüm tarihi, doğum tarihi yazıldığını biliyor da bu saygısızlık karşısında ne yaptı?

ALPAY HACIOĞLU DURUMU AÇIKLAYAMIYOR

Alpay Hacıoğlu, artık KEMDER’in değil de KEO’nun başkanı olduğunu hatırlayacak mı? 900 civarında üyesi bulunan Oda’nın başkanı Alpay Hacıoğlu bu mezartaşı, isimler ve rakamlar hakkında ne diyecek? Hacıoğlu, mezartaşında mezartaşını yaptıran ölüm tarihi 11 Mart yazdırmış. Biz 11 Mart’ı Hacıoğlu’nun başkan olduğu gün olarak biliyoruz.

Al mezartaşı resmini eline çık açıkla. Ne açıklayacaksın kamuoyu merak ediyor.

YORUM ALANI