Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Kılıçdaroğlu, Kocaelili O İsmi Aramış!

Kılıçdaroğlu, Kocaelili O İsmi Aramış!
420 views
28 Mart 2021 - 16:54

CHP Lİderi Kemal Kılıçdaroğlu İzmitli genci arayıp, kutladı. Yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile adından söz ettiren İzmitli genç Nurşah Yaşar, doğum gününde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından aranınca büyük şaşkınlık yaşamış. Yaşar, bu videoyu “Hangi partinin Genel Başkanı partilisini arıyor, yanında oluyor. Anlatmaya gerek yok, Kılıçdaroğlu bizden biri” ifadeleri ile sosyal medyada paylaştı.

Hayvanseverliği ile bilinen, genç yaşına rağmen İzmit’te yaptığı projelerle adından söz ettirmeyi başaran Nurşah Yaşar, sosyal medya hesabında paylaştığı video ile dikkatleri üzerine çekti. Sokak köpekleri için mama toplanması, 23 Nisan’da ihtiyaç sahibi çocuklara oyuncak dağıtılması gibi projelere imza atan Nurşah Yaşar, aynı zamanda CHP üyesi ve seçim zamanlarında sandıktaki görevini layığı ile yerine getirmiş bir isim. Referandum sürecinde de partisinden bağımsız bir şekilde köylere giderek “Hayır” kampanyasına destek vermiş birisi. Yaşar’ın paylaştığı videoda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı telefon görüşmesi yer alıyor. Bir doğum gününde çalan telefonu açtığında, karşısında Kılıçdaroğlu’nun sesini duyunca büyük şaşkınlık ve heyecan yaşamış Nurşah Yaşar. Kılıçdaroğlu ile yaptığı telefon konuşması, arkadaşları tarafından kayda alınan Nurşah Yaşar, bu videoyu “Hangi partinin Genel Başkanı partilisini arıyor, yanında oluyor. Anlatmaya gerek yok, Kılıçdaroğlu bizden biri” ifadeleri ile paylaştı. Nurşah Yaşar, daha önce de Kılıçdaroğlu’nun e-postalarına karşılık gönderdiği mesajları yayımlamıştı.

Kılıçdaroğlu’nun babacan bir tavırla bir genci arayıp doğum gününü kutlaması, gerçekten takdir edilecek bir davranış. İzmit’ten adını genel başkana kadar duyuran Nurşah Yaşar’ı da ayrıca tebrik etmek gerek.

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Morlimon  Mor limon  Morlimontr