Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Kocaeli’de AKP’li Bu Belediye Başkanları Öne Çıktı

Kocaeli’de AKP’li Bu Belediye Başkanları Öne Çıktı
8 views
09 Ocak 2020 - 16:15

Kocaeli’de belediye başkanları geldikleri günden bugüne ne yaptılar? Sorusunun cevabı aranıyor. Kocaeli’de büyükşehir dahil 12 belediyeyi elinde bulunduran AKP’de belediye başkanlarından bir kaçı 9 aylık zamanda öne çıktı.

Kocaeli’de belediye başkanları arasında Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, vatandaşlarla olan sıcak diyaloğu ve sorunları bizzat yerinde görüp çözüme ulaştırılması yönünde yaptığı çalışmalarla öne çıkan başkanların başında geliyor. Kapısı her zaman açık olan Başkan Turan, Kandıra’da gönüllere girmeyi başarmış. Samimi ve çalışkanlığıyla Kandıra’da Adnan Turan emin adımlarla hizmet etmeye devam ediyor.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, atılım yapamayan Gölcük’te önemli hizmetler yapmak, önemli eserler bırakmak gayreti içerisinde. Başkan Sezer’in de vatandaşla arasındaki sıcak diyalog öne çıkıyor. Gölcük Belediye Başkanı Sezer’in, önümüzdeki süreçte Gölcük’te önemli hizmetlere imza atacağı beklentisi yüksek.

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, siyasetteki tecrübesi ile güven veriyor. Derince’li Başkan Aygün’e güveniyor. Eski Milletvekili olması, Ankara düzeyinde yüksek diyaloglarının bulunması münasebetiyle Derince’de güzel hizmetlerin olacağına inananlar çok fazla. Başkan Aygün’den, samimi diyalog yaşadığı Derinceli hemşehrileri umutlu.

Bir belediye başkanının bölgesindeki vatandaşlarla diyaloğunun iyi olması, ulaşılabilir bir başkan olması önem arzediyor. Üç belediye başkanı da bu noktada bugün için sınavı geçmiş görünüyor. Halkın tamamını kucaklayıcı hareket eden, ilçesinde huzuru öne çıkaran başkanlar doğru yolda ilerliyor.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR