DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Kocaeli’de İl Başkanı’na tehdit

Son Güncelleme :

13 Kasım 2018 - 7:40

/ kez okundu.
Kocaeli’de İl Başkanı’na tehdit

BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar, KOÜ’de Öğretim Görevlisi olan Ömer Faruk Gergerlioğlu hakkında suç suyurusunda bulunmuş, daha sonra Gergerlioğlu görevinden ihraç edilmişti. 

Serhat Duyar, Gergerlioğlu’nun 24 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilmesi sonrasında da açıklamalarda bulunmuştu. Açıklamasında Gergerlioğlu’nun vekilliği düşecektir ifadelerinde yer vermişti.

SERHAT DUYAR BU PAYLAŞIMDA BULUNMUŞTU

“Kentimizde de pkk’nın siyasi uzantısı hdp 1 Vekil çıkardı. pkk terör örgütünün propagandasını yapan bu suçtan 2,5 yıl mahkum olan ve aynı suçtan dolayı memuriyetten ihraç edilen Gergerlioğlu cezasının onaylanmasının ardından Vekilliği düşecektir, düşmelidir.”

DUYAR’A “Ulan faşist oğlu faşist senin babanın oylarıylamı seçildi.S*** git düşürülecekmiş sen hiç tokat yemedin herhalde seni Fethiyenin ortasında anırtırım sığır”

“Kocaeli HDP milletvekili Sayın Ö.Faruk Gergerlioğlu 90 bin oy ile seçilip alnının akıyla mazbatasını almıştır.Kendisi hakkında ileri geri konuşan başta BBP Kocaeli il başkanı Serhat Duyar başta olmak üzere terbiyesizlik yapanlara diyoruzki haddinizi bilin. @SerhatDyr41”

“Kendileri başkalarının etekleri altına saklananlar Halkın temsilcisini hazmedemiyorlar.Ömer hocamız kürt ve türk olmak üzere her kesimin oyunu almıştır ve bunu hazmedemeyen faşistler pislik atmaya başlamıştır.Buradan tekrar sesleniyoruz @SerhatDyr41 Serhat Duyar son olsun !”

YORUM ALANI