Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Nihat Ergün’e Bir Tepki de Katırcıoğlu’ndan

Nihat Ergün’e Bir Tepki de Katırcıoğlu’ndan
149 views
05 Ekim 2020 - 15:12

DEVA Partisi’nin yeni il binasında konuşan genel başkan yardımcısı Nihat Ergün, “Yapılan siyasetle Türkiye, adeta 90’lı yıllara geri döndü. Vatandaş 1 milyon liralık yatırım yapacak ama yüzde 10 rüşvet alıyorlar” demişti.

KATIRCIOĞLU’NDAN TEPKİ GELDİ

Bu mücadelenin kıyamete kadar süreceğini bilerek, daima hazırlıklı, daima güçlü, daima tedbirli olacağız diyen Katırcıoğlu, sözlerine şöyle devam etti;

“Biz 18 yıldan beri her şeye rağmen Türkiye’nin istikrarını koruyoruz. Biz güvenli Türkiye’yi ada halinde ayakta tutuyoruz… Türkiye şu anda bütün operasyonları bozacak, bölgedeki bütün operasyonlara müdahale edecek ve masada da eşit olarak oturan bölgesel güç artık. Bundan sonra Türkiye’ye rağmen birilerinin bölgesel dönüşüm gerçekleştirmesi artık mümkün değil. Türkiye’ye karşı maalesef ana muhalefetin de bilerek ya da bilmeyerek içinde olduğu bir sürü tuzak kuruluyor. Türkiye bunların hepsini bertaraf edecek güçte. Biz 15 Temmuz gibi büyük bir belayı bertaraf etmişsiz. Bundan sonra Türkiye önüne çıkacak her belayı bertaraf edecek güçtedir.”

 

Kocaeli’nde ziyaret ve çalışmalarımızı salgın dönemi dolayısı ile Temizlik, Maske ve Mesafe kurallarına uyarak yerine getirmeye çalıştığını aktaran Katırcıoğlu, konuşmasının devamında şunları aktardı; “ Mart ayından bu güne Korona virüs salgını nedeni ile çalışmalarımızı her zaman ki gibi yan yana el ele dokunarak maalesef yapamadık. Temizlik – Maske ve Mesafe kurallarına riayet göstererek Türkiye Büyük Millet Meclisinin ara verdiği yaz döneminde çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Salgın dönemi nedeni ile ertelen ilçe kongrelerimizi tamamladık. Devam eden ve yeni görev alan tüm başkan ve yöneticilerimize 2023 yolunda üstün başarılar diliyorum.”

HER DAİM CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN YANINDAYIZ

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu sözlerine şöyle devam etti; “Geçtiğimiz günlerde giydiği muhalefet gömleği ile açıklamalarda bulunan Kurucu İl Başkanlığı, Milletvekilliği, Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyeliği, Genel Başkan Yardımcılığı ve hatta AK Parti sayesinde bakanlık yapan ve bir yıl öncesine kadar bu tür söylemlerde bulunmayan sizler, şimdi kalkıp Cumhurbaşkanımız ve davamız hakkında bu tür konuşmalar yapıyorsunuz.

 

‘Yüzde on rüşvet istiyorlar’ gibi kelimeler kullanmak, ne size yakışıyor ne de dava adamlığına yakışıyor. Ama bizler bugüne kadar içimizden ve arkamızdan Cumhurbaşkanımızın sırtına atılacak hançerlere alışkınız.

 

Şu gayet iyi bilinmelidir ki bizler Cumhurbaşkanımızın hem arkasında, hem sağında, hem solundayız. Makam ve mevki hesabı yapmadan, biz ona kalkanız, ölümüne Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız ve yanında olamaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın nezdinde partimize bu tür yakıştırmalar yapmak, hele bu parti içinde kuruluşundan bu güne en üst düzeyde siyaset yapan bir insan olarak size yakışmıyor. Siyaset yapalım ama bu tür bir siyaset değil…”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI