DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Not ettik, kenara koyduk! Bizi yanılt Recep Durul

Son Güncelleme :

10 Haziran 2024 - 0:14

/ kez okundu.
Not ettik, kenara koyduk! Bizi yanılt Recep Durul

Kocaelispor’da olaylı kongre gerçekleştirildi ve Recep Durul başkan oldu. Recep Durul muradına erdi ermesine de kongrede ortaya çıkan görüntü hiç umut vermedi.

 

 

Kocaelispor Kongresi’nde son dakika acabaları yaşandı. Son anda ikinci bir başkan adayı çıkar mı? Sorusu sorulmaya başlandı. Salonda gerilim vardı. Bu gerilim kendiliğinden oluşmuş bir gerilim değildi. Recep Durul’un Kocaelispor Başkanlığı’na birileri karar vermişler, mutlaka olması gerekiyordu. İşte bu acabalar, oldu bittiyle gerçekleştirilmek istenen kongreyi germişti., Üyelerin Engin Koyun yönetimi içerisinde olan Durul ile ilgili kafalarındaki soru işaretleri gerilimi tetiklemişti.

 

 

Kongrede ortaya çıkan tablo şunu gösterdi ki; Recep Durul camiaya heyecan veremedi, taraftarı havaya sokamadı. Olaylı ve tek adaylı kongrede başkanlığa seçildi. Kendisinin de yönetimde olduğu Engin Koyun dönemini sahiplenmeyen, Recep Durul ile başarı hayal görünüyor. 1 sezon daha boşa gidecek gibi görünüyor.

 

 

Ben de umut yok. Beni yanılt Recep Durul. Kongre salonunda yaptığın konuşmayı kenara koydum. Tüm branşlarda başarı, Kocaelispor’u şampiyon yapacak kadro kurma dahil hepsini yazdık kenara. Ne olacak göreceğiz.

 

 

Kocaelispor’a bir hüsran yılı daha mı yaşatacaksınız? Yoksa kongrede ağzınızdan dökülen sözcükler icraatta gerçekleşecek mi? Bunları Kocaelispor sevdalıları ile birlikte yaşayıp göreceğiz.

 

 

Kocaelispor Kulübü eski Başkanı Muammer Çelik ile birlikte hareket ettiğiniz konuşulurken, ilginç şeyleri de duyuyoruz. Dedik ya yaşayıp göreceğiz, şimdi konuşmayacağız, susacağız ve izleyeceğiz. Umudum yok Durul’dan. Ama yanıltır beni diye bir umudum var.

 

 

 

Kocaelispor ligin başlamasıyla birlikte kötü sonuçlar alırsa, bu taraftarı kimse durduramaz. Gerilim filmine sahne olan Kocaelispor Kongresi’ni mumla ararsınız. Kocaelispor taraftarı bu sezon da aynı filmi izlemek istemiyor. Dediniz ya şampiyonluğa oynayacak kadro kuracağız diye. İnşallah kurarsınız. Transferler sonrası oluşacak kadro iddialı bir takım olup olmadığımızı ortaya koyacak. Benden söylemesi.

 

 

 

Benim umudum yok derken kızabilirsiniz, bir şeyler söyleyebilirsiniz. Şunu çok iyi bilin ki beni yanıltmanızı istiyorum. Ben gördüğüm fotoğrafta iddia, heyecan göremedim. Kenti Kocaelispor etrafında toplayacak bir hava sezinleyemedim. Söylediklerinizi yapın bizi yanıltın Sn. Durul.

 

 

 

Tüm bunları şimdilik bir kenara koyalım. Duvar arkasında konuşulanları da şimdilik unutalım. Recep Durul’un verdiği şampiyonluk sözüne odaklanalım. Durul ne dedi? Şampiyonluğa oynayan kadro kuracağız dedi. Kongrede bu sözü de dahil tüm söylediklerini bir kenara not edelim, hep birlikte görelim. Ben umutsuzum. İnşallah yanılırım da Kocaelispor şampiyon olur, süper lige çıkar.

 

 

Haydi Sn. Durul, top sende.

 

 

 

Sağlıkla kalın. Tek Kocaeli’de kalın.

 

 

 

 

 

 

YORUM ALANI