Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Ombudsman Şeref Malkoç, KOTO’ya Geldi

Ombudsman Şeref Malkoç, KOTO’ya Geldi
44 views
08 Şubat 2020 - 17:09

Kamu Denetçiliği Kurumu Kamu Başdenetçisi Ombudsman Şeref Malkoç, Kocaeli Ticaret Odası’nı ziyaret ederek, Başkanlar Necmi Bulut, Akın Doğan ve iş dünyası ile bir araya geldi

“İnsan Haklarının Korunması ve Tanıtımında Kamu Denetçiliği Kurumunun Rolünün Güçlendirilmesi için Teknik Destek Projesi- Ombudsman Hakla Buluşuyor Projesi” kapsamında ilimizde bir dizi temaslarda bulunan Kamu Denetçiliği Kurumu Kamu Başdenetçisi Ombudsman Şeref Malkoç, Kocaeli Ticaret Odası’nı ziyaret etti. KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Meclis Katip Üyesi Sema Kalafat, Yönetim Kurulu Üyeleri; Murat Barış, İbrahim Atalay, Yusuf Erenkaya tarafından ağırlanan Ombudsman Şeref Malkoç ve beraberindeki heyet ilk olarak Oda hizmet Binasını gezdi.

ODA HİZMET BİNASINI GEZDİ

Servisleri tek tek gezerek birim müdür ve yetkilileri ile görüşen Ombudsman Malkoç’a KOTO Başkanı Necmi Bulut, hizmetler ve projelerle ilgili kapsamlı bilgi verdi. KOTO’nun, Kocaeli iş dünyasına çok modern ve kapsamlı bir bina ile üst düzey kalitede hizmet verdiğini gözlemlediğini ifade eden Malkoç, Başkan Bulut nezdinde tüm Oda yönetimini tebrik etti. Akabinde KOTO Başkanlık makamında bir araya gelen Ombudsman Malkoç ile Oda heyeti, Kocaeli iş dünyası ve kamu yararına beklentilerini iletti.

BAŞKAN BULUT TALEPLERİ İLETTİ

Ziyarette özellikle, karayolu taşıma belgelerine yapılan zamları gündeme getirerek, Oda üyelerinin ve iş insanlarının indirim taleplerini iletti. Konu ile ilgili çalışacağını ifade eden Ombudsman Malkoç, Kocaeli Ticaret Odası ev sahipliğinde Kocaelili iş insanları ile bir araya gelip, kurumumuzu ilgilendiren konularla ilgili taleplerini almaktan memnuniyet duydum. Konuların takipçisi olacağız” dedi. Kocaeli Ticaret Odası’nın kentim tüm kesimlerinin sesi olduğuna vurgu yapan Başkan Bulut, ziyaretlere ve KOTO’nun taleplerine ilgisi dolayısıyla Ombudsman Malkoç’a teşekkür etti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI