DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Osmanlı Derneği Kocaeli Teşkilat Başkanı oldu

Son Güncelleme :

25 Ağustos 2022 - 23:29

/ kez okundu.
Osmanlı Derneği Kocaeli Teşkilat Başkanı oldu

Mazhar sağır Osmanlı Derneği Teşkilatı Kocaeli Teşkilat Başkanlığı görevine geldi. Bir çok il, ilçe ve noktalarda teşkilatlarını tamamlayan Osmanlı Derneği Teşkilatında Mazhar Sağır önemli bir görev üstlendi.

Mazhar Sağır 1 Ocak 1974 yılında Siirt’ te dünyaya geldi. İlk ve Orta Öğretimini Siirt’ te yaptı. Daha sonra ailevi durumlardan dolayı Lise öğrenimini yarıda bırakarak 1993 yılında Marmara’ nın Türkiye’ sanayisini sırtlayan ili Kocaeli’ ne geldi.

Sağır çeşitli iş kollarında ticaret ile uğraşmaya başladı. Günümüzde hala daha Mazhar Kuaför Kozmetik LTD. ŞTİ. Firmasını işleterek ticaret faaliyetini sürdürüyor.

Mazhar Sağır vizyon ve hedeflerini belirtirken ‘ Üzerime ne kadar kutlu ve önemli bir misyon yüklendiğinin bilinci ve azmi ile bu yola çıktım. En başta Bizlere bu vatanı emanet eden Selçuklu neferi Sultan Alparslan’ dan itibaren Osman Gazi, Fatih Sultan Mehmet ve nice hükümdarlarımıza minnet borçluyuz. Biz kadim devlet geleneğini yaşatmak ve kökümüz olan Osmanlı devlet geleneğini tüm dünyaya yaymak adına bu teşkilatı kurduk. Böyle bir zincirin halkası olmaktan onur duyuyorum.  Aşağı yukarı 70 e yakın ilde, bir sürü ilçelerde ve çok noktada teşkilatlanmamızı bitirdik. Beni böyle kutlu bir göreve layık gören kıymetli Genel Merkezimize ve Genel başkanımıza Saygılarımı sunuyorum. Bu büyük mücadelede kendi adıma elimden gelen gayreti gösteriyorum.

Ayrıca beni bu uzun yolda yalnız bırakmayan herkese de destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum’ ifadelerini kullandı.

YORUM ALANI