DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Sefa Sirmen’in oğlu Tolga Sirmen KEV Başkanlığı’na aday oldu

Son Güncelleme :

14 Mayıs 2024 - 21:42

/ kez okundu.
Sefa Sirmen’in oğlu Tolga Sirmen KEV Başkanlığı’na aday oldu

İzmit Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve eski milletvekili Sefa Sirmen’in oğlu Tolga Sirmen, Kocaeli Eğitim Vakfı’nda (KEV) Başkan Adayı oldu.

 

 

Önemli projeler geliştirdiklerini ifade eden Sirmen, “KEV’de çıtayı daha da yukarıya taşıyacağız” ifadelerini kullandı. Tolga Sirmen’in açıklaması şu şekilde:

 

KEV BÜYÜK BİR MARKADIR

 

 

“Birçok önemli markaya sahip olan Kocaeli’miz için kuşkusuz ki Kocaeli Eğitim Vakfı da (KEV) büyük bir markadır ve kurulduğu günden bu yana eğitime destek olmuştur. 7 Nisan 1989’da çok değerli kent büyüklerimiz tarafından kurulan KEV, başta eğitim olmak üzere kültür, sanat, sağlık, spor ve turizmin gelişmesi ve mensupları arasında sosyal dayanışmayı sağlamak için etkin düzeyde hizmet vermiştir. Fakat KEV, en büyük zenginlik kaynağını eğitimde görmüş ve eğitimli insan gücü yetişmesi için önemli mücadeleler vermiştir.

 

Bu düşünceyle, yaşamı bu kentte geçmiş, Kocaelili olmaktan her zaman gurur duymuş, bu kentin ve bu kentin gençliğinin daha da gelişmesi için her türlü mücadeleye girmiş bir ailenin ferdi olarak, KEV’in misyonuna uygun bir şekilde hizmet vermek, Vakfımızda çıtayı daha da yukarıya çıkarmak, başta yeni bir KEV binası ve ekonomik sürdürülebilirliği güçlendirmek için bir yurt binası olmak üzere çeşitli mekânsal projelere imza atmak, KEV’in daha çok gence dokunmasını sağlamak için çok değerli arkadaşlarımla birlikte yola çıktığımı ifade etmek istiyorum.

 

SAHİP ÇIKACAĞIZ

Ben ve arkadaşlarım, eğitime büyük katkıları olan KEV’in potansiyelinin mevcut durumunun çok daha üzerinde olduğunun bilincindeyiz. Bunun için proje üretmeye, bu projeleri hızlıca hayata geçirmeye hazırız. En önemlisi, yalnızca KEV üyelerinin değil, Kocaeli’deki her ferdin bu taşın altına elini koyması gerektiği inancındayız. Seçilmemiz durumunda genel kurulumuzdan çok daha güçlü bir KEV’in çıkacağının sözünü verirken, bugüne kadar KEV’e hizmetleri dokunmuş tüm başkanlarımıza ve yöneticilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. 18 Mayıs Cumartesi günü bu görevi üstlenmemiz durumunda KEV’e en iyi şekilde sahip çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

 

 

 

HABER MERKEZİ

YORUM ALANI