DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Sosyal Medyada 12 İlçe Arasında Zirvede Hürriyet Var

Son Güncelleme :

04 Nisan 2022 - 1:15

/ kez okundu.
Sosyal Medyada 12 İlçe Arasında Zirvede Hürriyet Var
İlçe belediye başkanı olmasına karşın tüm Kocaeli’nde büyük ilgi gören ve çalışmalarıyla vatandaşların gönlünde taht kuran İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor
Yaptığı projelerle Kocaeli’ye sosyal belediyeciliği yeniden getiren ve vatandaşın büyük teveccühünü alan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit sokaklarında olduğu gibi sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Dijital gözlemcilik faaliyetleri yürüten Teleskop’un mart ayı içerisinde sosyal medyada aldıkları etkileşim üzerine Kocaeli’de bulunan 12 ilçe belediye başkanı arasında yaptığı araştırmada, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet açık ara farkla bir kez daha zirvede yer aldı.
EN YAKIN BAŞKANI İKİYE KATLADI
Yapılan araştırmaya göre; ilgili sosyal medya platformlarında yapılan paylaşımlardan Twitter’da 20.775, Instagram’da 350.360 ve Facebook’ta 123.292 etkileşim sayısına ulaşan Başkan Hürriyet, toplamda 494.627 etkileşim sayısıyla zirveyi kimseye bırakmadı. Etkileşim sayısında en yakın rakibini ikiye katlayan Hürriyet, önceki aylarda olduğu gibi Kocaeli’de en çok ilgi gören ve takip edilen belediye başkanı olmaya devam etti.

YORUM ALANI