DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Çobanoğlu emekli oldu

Son Güncelleme :

15 Eylül 2022 - 11:33

/ kez okundu.
Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Çobanoğlu emekli oldu

Çiftçi dostu olarak bilinen, ilimizin tanınan ve sevilen bürokratlarından İzmit Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Celal Çobanoğlu, emekliye ayrıldığını duyurdu.

Yaklaşık 31 yıldır İzmit Tarım Kredi Kooperatifi Müdürlüğünde çeşitli kademelerde çalışan, 15 yıldır da kooperatif müdürü olarak görev yapan Celal Çobanoğlu, emekliye ayrıldı.

Emekliye ayrıldığını sosyal medya hesabından “Vakit tamam inşallah” başlığıyla duyuran Çobanoğlu, bunun bir veda yazısı olmadığını, devlete, millete, milletin efendisi olarak gördüğü köylülere ve çiftçilere 1991 yılından beri hizmet etmenin gururunu ve onurunu yaşadığını ifade etti.

 “CANLA BAŞLA ÇALIŞTIK”

Yıllarca, İzmit Tarım Kredi Kooperatifi’nde üstlendiği sorumluluğu canla başla yerine getirmeye çalıştığını, tarımsal kalkınmaya ve çiftçilere ciddi destekler verdiklerini belirten Çobanoğlu, “Ekip çalışması ile kamu kurum ve kuruluşlarıyla iş birliği içinde kooperatifimizi getirdiğimiz noktaya, Kocaelili çiftçiler, Bölge Müdürlüğümüz ve Genel Müdürlüğümüz şahittir. Bundan dolayı gururluyum. Görevimizi bihakkın yerine getirmiş olmanın vicdani rahatlığı ve huzuru içerisindeyim.” değerlendirmesinde bulundu.

 “EMEKLİ OLMAMIZA ÜZÜLENLER DE OLDU”

Her vazifenin bir sonu olduğunu dile getiren Çobanoğlu, “Başarılarla dolu bir hikayenin böylece sona ermesi güzel bir şey. Ancak emekliliğimize üzülenler de oldu. Hiçbir çiftçimizin elini boş çevirmedik, cumartesi-pazar mesai mefhumu gözetmeden çalıştık. Çünkü çiftçinin mesaisi olmaz. Çiftçilerimizin derdi ile dertleştik, sevinci ile sevindik.” dedi.

Kurumda birlikte görev yaptığı mesai arkadaşlarına, her zaman desteklerini gördüğü Bölge Müdürlüğüne ve Genel Müdürlüğe teşekkür eden Celal Çobanoğlu, duygu yüklü paylaşımında şu görüşlere yer verdi:

DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

“İzmit Tarım Kredi Kooperatifimizin büyümesinde ve güçlenmesinde katkıları olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın başta olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlarımıza, eli nasırlı çiftçilerimize ve dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Her daim, dostlarımızla bir ömür beraber olacağız hakikatiyle yaşadık. Kimin bir sıkıntısını, ihtiyacını giderebilmişsek ne mutlu bize. Bu dünyaya dair en güzel hayrı işlediğimize inanıyoruz. Rabbim bu duruşumuzu daim eylesin. Bundan sonra daha çok ailemize ve kendimize vakit ayıracak bir döneme adım atıyoruz. Tüm dostlarımıza her daim kapımız da gönlümüz de sonuna kadar açıktır.”

YORUM ALANI