DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Temel Karamollaoğlu Fetih Gençlik Şöleni’ne katıldı

Son Güncelleme :

12 Kasım 2018 - 11:35

/ kez okundu.
Temel Karamollaoğlu Fetih Gençlik Şöleni’ne katıldı

Temel Karamollaoğlu, geleceğin umudunun gençler olduğunu belirterek, “Gençler bu toprakların geçmiş birikimini ve gelecek umudunu sizler temsil ediyorsunuz. Hiç şüpheniz olmasın yarınlar bizimdir. Yarınlar Anadolu Gençliğin, Milli Görüş’lü gençliğindir. Dedi.

Karamollaoğlu konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

Biz hakkın ve hakikatin mücadelesini veriyoruz. 1600 TL asgari ücretle evini helal lokma ile geçindirmeye çalışanların mücadelesini veriyoruz. İşsiz gencin atanamayan öğretmenin, mağdurun, memurun ve çiftçinin mücadelesini veriyoruz. Haksız yere işinden atılan öğretmenin, kanun hükmünde kararnamelerle işinden edilenlerin mücadelesini veriyoruz. Derdimiz kamu ihalelerini paylaşmak değil. Yetimin, garip gurebanın hakkını korumaktır. Bunu herkes böyle bilmeli. 

Şimdi bir seçime gidiyoruz. Öncelikle adaylık konusunda aziz milletimizin şahsıma gösterdiği ilgi ve teveccühe teşekkür etmek istiyorum. İnşallah bu görevi Cenab-ı Hak bizlerin omuzlarına yüklerse, bunu hakkıyla yerine getirebilmek için bütün gücümle çalışacağım. Ama siz gençlerin de desteğine ihtiyacım var. Bunu da bilmenizi istiyorum. Cumhurbaşkanı adayı olarak benim hazineden aldığım milyonlarca liralık imkanlarım yok. Ama okul harçlığını, harçlığından biriktirdiği 5 TL’sini bir zarfın içerisine koyup, ‘Temel amca bu da benim katkım olsun’ diye gönderen yavrumuzun ilacı var. Emin olun o 5 TL, başkalarının 500 milyonundan daha bereketlidir. Biz berekete inanırız. Belki şahsımıza tahsis edilmiş devlet araçları yok, şahsıma tahsis edilmiş devlet uçakları yok. Ama işte bugün Kocaeli stadını doldurmuş binlerce insanımız var. Biz Allah’ın izniyle sizinle her türlü engeli aşacağımıza inanıyoruz.

“Projelerimiz, kaynak paketlerimiz, üretim hamlelerimiz var. Türkiye’nin 81 ilini, 81 ayrı sanayi ve üretim merkezi yapacak kalkınma planlarımız var. Bundan dolayıdır ki biz geliyoruz. Allah’ın izniyle yanlış ne varsa hepsini değiştirmek için geliyoruz. Biz iktidara hazırız.

YORUM ALANI