SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Fuhuş Operasyonu; Gözaltılar Var
CHP Kocaeli, İsmet Çiğit’i Kınadı

AKP Diktatör Arıyorsa Nevzat Doğan’a Baksın

AKP Diktatör Arıyorsa Nevzat Doğan’a Baksın
Bu haber 11 Haziran 2019 - 20:22 'de eklendi

İzmit Belediyesi’nde yaşanan olayların ardından açıklama yapan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney tarafından yapılan Fatma Kaplan Hürriyet’ in maskesi düşüyor açıklamasının ardından CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar’ dan jet yanıt geldi.  Çakar, “Biz AKP’nin provokasyonlarına, kışkırtmalarına AKP’nin 18 yıllık iktidarından oldukça alışığız. Ancak AKP’li meclis üyeleri muhalefet kelimesinin anlamına henüz nail olamadıklarını bir kez daha anladık” dedi

Çakar açıklamasında,” Anlaşılan o ki; Biz AKP’ye kent yönetimini öğreteceğimiz gibi muhalefeti de öğretmek zorunda kalacağız. Zamanında belediyelerinden TC ibaresini kaldırıp, andımızı yasaklayanlar bize Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Bayrağı üzerinden muhalefet çabası içerisine girmelerini gülerek karşılıyoruz. Türk Bayrağı ve Atatürk bizim kutsalımızdır. Kimseyle bu konuyu tartışmayız ve tartıştırtmayız “dedi

NEVZAT DOĞAN’ A BAKSINLAR
Öncelikle şunu söylememiz gerekir ki; İzmit Belediyesi Meclis gündeminde olmayan ve önerge niteliği dahi taşımayan ve tamamen provokasyon amaçlı olduğu açık olan konulara belediye başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet tarafından gayet sakin bir dille cevap verilmiştir. AKP diktatör arıyorsa, öncelikle kendi partilerine, ülkede yaratılan kaos ortamına ve iki dönem belediye başkanlığı yapan Nevzat Doğan’ın yönettiği meclis toplantılarına bakmalıdır.

KAOS YARATILMAK İSTENİYOR
CHP meclis grubunun önergelerine göz ucuyla dahi bakılmadığı zaman sus pus kalan AKP’li meclis üyelerini aslında çok iyi anlıyoruz.  AKP’li meclis üyelerinin “Geçmişte olduğu gibi önergelerin okutulmadığı” algısını  sadece ve sadece belediye meclisinde kaos yaratmaya yönelik olduğunun bilinmesini istiyoruz. İzmit Belediyesi Meclisi; meclis üyelerini, İzmit halkının kutsal oylarıyla seçip gönderdiği ciddi bir yerdir.

HUZUR İÇİNDE YÖNETECEĞİZ
Kimsenin burada milletimizin üzerinde algı yapmaya çalışacağı yer değildir.  Kimsenin de burada alelacele yazdığı tiyatroyu oynamasına müsaade etmeyiz. Bizler her zaman olduğu gibi AKP’nin beceremediği ve her şartta nefret ifadelerini kullandığı için pek bilmediği sevgi dilini kullanmaya devam edeceğiz. İzmit halkı barış ve huzur içinde yaşamak için bize yetki vermiştir.  Bizler de bu kentin huzur içinde yönetmek için var gücümüzle devam edeceğiz.

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN

Sayın başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’in ne kadar sosyal demokrat olduğunu ve bu gibi saldırılara meydan vermeyeceğini İzmit halkı çok iyi bilmektedir. Bizler provokasyonlara mahal vermeden insan ve parti ayrımı yapmadan bu kenti yöneteceğiz. Bundan da kimsenin şüphesi olmasın!

 POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR